2017 - 2018 Mezuniyet Töreni

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi 2017-2018 Akademik Yılı mezuniyet töreni bugün (29.06.2018) Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Tıp Fakültesi mezuniyet törenine 26. Dönem Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, YÖK Başkan Danışmanı Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu, Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, Prof. Dr. Ahmet Küçük, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan, akademik ve idari personelin yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan törenin açılış konuşmalarında 26. dönem Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan mezun olan öğrencilere gelecek hedeflerinde başarılar dilediler. Öğrenciler adına ise fakülte birincisi Dr. İpek İzgin teşekkür konuşmalarını gerçekleştirdi.

220 öğrencinin mezun olduğu törende, fakültede ilk 3'e giren öğrencilere plaketlerini, 26. Dönem Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü takdim etti. Mezun öğrenciler anı belgelerini Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, Prof. Dr. Ahmet Küçük, Dekan Prof. Dr. Zafer Utkan ve akademisyenlerden teslim aldı. Prof. Dr. Utkan'ın hekimlik andını öğrencilere okutmasının ardından tören, öğrencilerin kep atması ile sona erdi.2017-2018 Eğitim Yılı Mezuniyet Töreni Albümü için tıklayınız...

Hekimlik Andı Video için tıklayınız...  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors