2016 - 2017 Mezuniyet Töreni


Fakültemizin 2016-2017 Akademik Yılı mezuniyet töreni Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde 30 haziran 2017 tarihinde gerçekleşti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törene, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şenol Ergüney, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan’ın yanı sıra çok sayıda akademisyen ve davetli katılım gösterdi.

Mezun öğrencilerimizin ve bu özel günlerinde onların yanında olan yakınlarının bir hayli mutlu ve heyecanlı olduğu gözlenen törende Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve Tıp Fakültesi Dekanı Zafer Utkan, doğru hekimlik anlayışını ve hekimlik duyarlılığının temellerini konu alan birer konuşma gerçekleştirirken, plaketini Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’tan alan Fakülte birincisi Duygu Özel, yaptığı konuşmada, duygu ve düşüncelerini ifade ederek, başarısında katkısı olan herkese teşekkür etti.

2016-2017 Akademik Yılı mezuniyet töreni finalinde akademisyenlerimizin elinden anı belgelerini alan Tıp Fakültesi mezun öğrencileri, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan tarafından okutulan Hekimlik Andı sonrasında alkışlar eşliğinde kep attılar.        

  

  

Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors