Üniversitemiz ile Medical Research Support Society Arasında İşbirliği Sağlandı

Üniversitemiz ile Medical Research Support Society, MedicReS'in Türkiye Koordinatörlüğü arasında Üniversitemiz adresli yayınların sayı ve kalitesinin artmasına yönelik içerikleri olan bir işbirliği sağlanmıştır.

Konu hakkında Şerife Tuğba Liman Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıda MedicRes Scientific Director Prof. Dr. Arzu Kanık bilgilendirmelerde bulunmuştur.

KOU Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alparslan Kuş, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ayten Yazıcı ve Öğretim Üyelerinin katılım gösterdiği toplantıda, Üniversitemiz Tıp, Diş Hekimliği ve Sağlık Bilimleri Fakültesi akademik mensupları, lisans ve lisansüstü öğrencileri MedicReS BeGMR iyi tıp araştırmacısı online eğitimlerini tamamlayıp, uluslararası geçerli sertifika alabilecekleri, bilimsel araştırmaların planlanmasında, anonim verilerin bulut ortamına yüklenmesinde, veri analizlerinde, makale yazımında E-PICOS yazılımının kullanılabileceği belirtilmiştir.

https://www.medicres.org/kou adresinden konu hakkında detaylı bilgi alınabilecek ve 1 Aralık 2023 tarihi itibariyle “kou.edu.tr “ uzantılı mail adresleriyle sisteme giriş sağlanabilecektir.


 


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors