"İletişim Becerileri Kursu" Yapıldı
- 09-09-2023
Eğitici eğitimleri kapsamında 6-7 Eylül 2023 tarihlerinde öğretim üyelerimize yönelik "İletişim Becerileri Kursu" gerçekleştirildi.
2023-2024 eğitim döneminde Dönem I ders programında yer alan “İletişim Becerileri" ve "Toplumsal Duyarlılık Projeleri (TODUP)" dersleri bu program hakkında bilgi sahibi olan öğretim üyelerimiz tarafından yürütülecektir.
![](assets/img/iletisim-kurs23-1.jpg)
![](assets/img/iletisim-kurs23-2.jpg)
![](assets/img/iletisim-kurs23-3.jpg)