2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Dönem I Açılış, Tanışma ve Uyum Programı

11 Eylül 2023 Pazartesi günü gerçekleşen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Dönem I Açılış, Tanışma ve Uyum Programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kocaeli Tıp Fakültesi’nin Tanıtım Film gösterimi ile devam etti.

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. N. Zafer Cantürk, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. N. Zafer Utkan ve dekan yardımcısı Prof. Dr. Ayten Yazıcı’nın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda İnt. Dr. Berza Aydoğan yeni başlayan Dönem I öğrencilerine kendi öğrencilik deneyimlerinden örnekler vererek kampüsümüzü, fakültemizi ve fakültemizdeki öğrenci faaliyetlerini tanıtan bir konuşma yaptı.

Dönem I Koordinatörlüğü adına Doç. Dr. Fatma Ceyla Eraldemir’in yaptığı konuşmanın ardından dekanımız Prof. Dr. N. Zafer Utkan ve rektörümüz Prof. Dr. N. Zafer Cantürk selamlama konuşmalarını gerçekleştirdi. Tanıtım ve selamlama konuşmalarının ardından beyaz önlük giyme törenine geçildi ve sonrasında yeni akademik dönemin açılış dersi olan “Cerrahinin Tarihçesi” başlıklı ders Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan’nın tarafından gerçekleştirildi.

Programın 2. bölümünde Dönem I Koordinatörlüğü tarafından “Kocaeli Tıp Fakültesinde Sosyal ve Kültürel Yaşam Ve Tıp Eğitimi” başlıklı tanıtım yapıldı ve ilgili kulüp temsilcileri tarafından TEÖK ve diğer öğrenci kulüpleri tanıtıldı. 

 

 

 


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors