Dönem I Açılış, Tanışma ve Uyum Programı


Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin “Dönem I Açılış, Tanışma ve Uyum Programı" 09.09.2019 tarihinde Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan programın açılış konuşmalarında Dönem VI öğrencisi İnt. Dr. Ömer Tayyip Özen;Tıp Fakültesi'ne geldiği günden bugüne yaşadıklarını anlatırken , Dönem 1 Koordinatörü Prof. Dr. Belgin Bamaç; fakültenin olanakları ile ilgili öğrencileri bilgilendirdi. Sağlıklı, başarılı ve huzurlu bir akademik yıl dileyen Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan hekimlik mesleğini ve Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tercih eden öğrencileri tebrik etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, “Zor bir yola büyük emekler vererek girdiniz, bundan sonra vereceğiniz her emek de sizleri hayata hazırlayan birer kilometre taşı olacak. Bizler sizlerin başarısı ve eğitimi için çabalarken aynı sevgi, saygı ve kardeşlik hisleri içerisinde sizin de olmanızı yürekten temenni ediyorum. Eğitim ve öğretim hayatınız hayırlara vesile olsun. Allah Yar ve Yardımcınız olsun.” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından geleceğin hekimlerine; Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan ve Tıp Fakültesi öğretim üyeleri önlüklerini giydirdi.Program için tıklayınız.  

  

  

  

  

Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors