2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Genel Kurulu

Fakültemiz 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Genel Kurul 27 Aralık 2023’te Fakültemiz Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk’ün yanı sıra Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alparslan Kuş, KOÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Görkem Aksu, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcıları Prof.Dr. Ayten yazıcı ve Prof.Dr. İpek Komsuoğlu Çelikyurt, akademik ve idari personel katılım sağladı.

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alparslan Kuş, kurul konuşmasında, fakültemize ait akademik nicel verileri paylaştı, gerçekleşen araştırma görevlileri ve Anabilim Dalı Başkanları toplantılarında yer alan geri dönüşler hakkında değerlendirmelerde bulundu ve akreditasyon sürecinde tüm akademisyenlerimizden katkı beklediklerini ifade ederek yeni yıl tebriğinde bulundu.

Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Görkem Aksu’ nun hastane işlemleri ile fiziksel ve teknolojik koşulları hakkında bilgilendirmelerde bulunduğu, yeni projeleri tanıttığı konuşmasının ardından Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Zafer Cantürk, kurul konuşmasında, üniversitemizin Araştırma Üniversitesi olabileceğine inandığını ve tüm akademisyenlerimizin de bu doğrultuda çalışmak için gayretlerini beklediğini belirtti.


Prof.Dr. Alparslan Kuş'un sunumu için tıklayınız...


 

 

Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors