Prof. Dr. Ali Gökalp

Sevgili hocamız Prof. Dr. Ali Gökalp’in emeklilik töreni üniversitemiz yöneticileri, öğretim üyeleri, üniversite ve hastane çalışanları, asistanlar, öğrenciler, halktan kişiler, çeşitli illerden meslektaşları ve öğrencilerden oluşan geniş bir toplulukla KOÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Fakültemiz Üroloji Anabilim Dalı tarafından düzenlenen törende Prof. Dr. Cüneyt Özkürkçügil’in Gökalp’in hayatı anlatan sunumunun ardından üniversitemiz yöneticilerinin ve Gökalp’in hocalığını yaptığı Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ferruh Şimşek, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emin Yener Gültekin, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı ve Başhekimi Prof. Dr. Gökhan Gökçe, Memorial Hastanesi Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Oğuz Acar’ın konuşmalarıyla devam etti.

Törende ayrıca kızı Yard. Doç. Dr. Ayşegül Gökalp’de anılarından bahsederek verilen hizmetlerin önemine değindi. Meslekte 42 yılını dolduran Prof. Dr. Ali Gökalp’de "Çok şanslıyım ve huzurluyum emekli olurken. Çünkü sağlıklı ve ayakta olarak emekli oluyorum, bundan çok mutluyum. İyi hekim olmak kadar iyi bir insan olmak da çok önemlidir. Asla ve asla Atatürk ilke ve devrimlerinden vazgeçmedim. Herkese teşekkür ederim. Özellikle de eşime." dedi. Prof. Dr. Ali Gökalp'in ayakta alkışlandığı tören plaket takdimi ve çiçek sunumu ile sona erdi.



                

                

    

    

    

    


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors