Akademik Kurul 27 Aralık 2017

Fakültemiz akademik faaliyetlerine ilişkin bilgilendirmeler ile hedef ve önerilerin dile getirildiği yıl sonu Akademik Kurul toplantısı 27 Aralık 2017 tarihinde Tıp Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşti.

Akademik Kurul toplantısı açılış konuşmasını gerçekleştiren Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Zafer Utkan, Bilimsel Yayın çalışmalarından dolayı Anabilim Dallarını ve kadroları yükselen öğretim üyelerini tebrik ederek, fakültemiz bilimsel faaliyetleri kapsamında gerçekleşen “10.Mezuniyet Öncesi Tıp Eğitimi Çalıştayı” ve “2.Ulubat Bilim Zirvesi” ile mezuniyet öncesi ve sonrasına yönelik kurs ve toplantılara ilişkin bilgilendirmelerde bulundu; Olumlu sonuçlanması temennisinde bulunduğu UTEAK akreditasyon sürecinde tüm fakülte üyelerinin katkısının önemli olduğunu belirtti.

Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Zafer Cantürk’ün, hastane mali durum verilerini paylaştığı ve yürürlüğe giren yeni sistem ve uygulamalar konusunda bilgilendirmede bulunduğu konuşmasının ardından, Kocaeli Üniversitesi rektörü Prof.Dr.Sadettin Hülagü, üniversitemiz akademik ve fiziki konularında gerçekleştirdiği genel değerlendirme konuşmasında, üniversite enstitülerinin Batı Yerleşkesine taşınacağını ve bir Onkoloji Hastanesi yapımının söz konusu olduğunu, DETAP ve ek polikliniklerin yeni yılın ilk yarısında hizmete açılacağını belirterek mutlu ve huzurlu bir yeni yıl diledi.

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof.Dr. Bülent Coşkun’un emekliliği dolayısıyla bir veda konuşması gerçekleştirdiği toplantı interaktif bölümünde fakültemiz akademisyenleri değerlendirme ve önerilerini dile getirdiler.

Akademik Kurul Toplantısının bitiminde, Fakültemiz Dekanlık giriş alanında gerçekleşen yılbaşı kokteylinde bir araya gelen üniversitemiz ve fakültemiz yönetici ve akademisyenleri sohbet ederek yeni yılla ilgili dilek ve temennilerini paylaştılar.


Prof.Dr. Zafer Utkan sunumu için tıklayınız...  

  

  

  

  

  
Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors