Akademik Kurul 25 Aralık 2014

Fakültemiz yıl sonu akademik kurulu 25 Aralık 2014 tarihinde, öğretim üyeleri, öğrenci ve asistan temsilcileri ile üniversitemiz yeni rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, rektör yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi ve başhekimlik ekibinin katılımı ile yapıldı. Toplantıda ilk sunumu yapan Prof. Dr. Şükrü Hatun fakültenin son altı aydaki çalışmaları konusunda bilgi verdi. Konuşmasının sonunda üniversitedeki yönetim değişikliğinden sonra arkadaşları ile yaptığı değerlendirme sonunda 1 Ocak 2015’den itibaren dekanlık görevini bırakmaya karar verdiklerini ve bunu 3 Aralık 2014’de yeni rektöre yaptıkları ziyarette istifa dilekçesini sunduklarını, dekanlık görevi sırasında katkıda bulunan herkese teşekkür ettiğini söyledi. Prof. Dr. Şükrü Hatun’un görevden ayrılma mesajına aşağındaki linkten ulaşabilirsiniz.

Söz alan öğrenci ve asistan temsilcileri de fakültenin öğrenci ve asistan dostu olmasından memnuniyet duyduklarını belirttiler.

Daha sonra söz alan başhekim Prof. Dr. Zafer Cantürk ve rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü gelecek döneme ait öneri ve görüşlerini anlattılar.

Akademik Kurul, yeni yıl kokteyli ile sona erdi.
Dekanlık 25 Aralık 2014 akademik kurul sunumu için tıklayınız...

Anabilim Dalı faaliyeteler için tıklayınız...

Tıp Fakültesi 2012-2014 çalışmaları için tıklayınız...  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors